Agnieszka Kowalewska

" Grudzień 2014 nasza pierwsza sesja z 1,5 roczną Amelką ❤️ nawet nie zauważyłam kiedy ten czas minął. Ania to profesjonalistka w każdym calu, dzieci ją uwielbiają. Sesja przebiega w przyjemnym klimacie i bez presji czasu (co przy dzieciach jest szalenie ważne). Od 3 lat odwiedzamy Anię regularnie, ponieważ to dzięki niej mamy cudną pamiątkę rodzinną, a fotografie zdobią ściany w naszym domu i w domach naszych bliskich. Wielkie serducho i pasja to wszystko przekłada się na przepiękny efekt ❤️ Polecam każdemu taką fotograficzną przygodę u Ani. Wrócimy do niej jeszcze nie raz ☺️ do zobaczenia! "

Marcelina Dyba

"Sesja była wielka radością i przyjemnością dla nas, ale przede wszystkim, dla Martynki która czuła się jak " u siebie ":) Pełen profesjonalizm, atmosfera wyluzowana 🙂 wiedziałam, że będę bardzo zadowolona, ale nie spodziewałam się, że aż tak! Dziękujemy!"

Marta Niemczyk

"Nie będę pisać, że Ania robi cudowne zdjęcia, bo to każdy widzi, natomiast nie każdy wie, że potrafi stworzyć niesamowitą atmosferę, umie uchwycić uśmiech u noworodka, rozbieganego brzdąca i zawstydzonego tatusia. Zawsze jej mówię, że dla mnie jest czarodziejką, a jej zdjecia mają w sobie magię. Wracamy jak tylko jest okazja."

Karolina Maciejewska

"Po naszej pierwszej i na pewno nie ostatniej sesji jesteśmy z mężem zachwyceni. Fantastyczną atmosferą w studio, samą Anią, ponieważ jest cudowną i ciepłą kobietą oraz zdjęciami, które przeszły nasze oczekiwania. Po szerokim uśmiechu, jakim obdarzyła nas na powitaniu Ania zapomnieliśmy o całym stresie związanym z sesją i po prostu dobrze się bawiliśmy 🙂 "

Ewa Białkowska

"Mój siedmiodniowy Aleks uśmiechnął się po raz pierwszy do Ani robiącej zdjęcia Myślę, że to najlepsza opinia jaką mógł wystawić, a ja się do niej zdecydowanie dołączam."

Ania Cybulska

"W Szczecinie jest piękny zakątek w którym dzieje się magia. Ulotne chwile zostają na zawsze z nami dzięki wspaniałej, ciepłej osobie jaką jest Ania. Wspaniała, rodzinna atmosfera oraz uśmiech Pani Fotograf sprawiły, że czuliśmy się tak jakbyśmy znali Anię już od wielu lat. Pewnie jeszcze nieraz wrócimy do tej magicznej krainy po kolejną piękną pamiątkę- po uchwycone w kadrze szczęście, radość oraz miłość"

Aga Sokołowska

"Anię wybrałam jako fotografa do wykonania swojej pamiątkowej sesji ciążowej. Pomimo, że było to nasze pierwsze spotkanie, sesja przebiegała w przesympatycznej, koleżeńskiej atmosferze. Po otrzymaniu niesamowitych zdjęć, wiedziałam, że musimy spotkać się ponownie, tym razem na sesji noworodkowej. Aniu bardzo dziękujemy za wspaniałą, piękną pamiątkę na całe życie."

Natalia Siwiec

"Aniu, bardzo dziękuję za zdjęcia! Są przepiękne! Mam ochotę na kolejną sesję"

Kasia Kaczmarek

"Nigdy nie zapomnę pierwszej wizyty! To nie była tylko sesja, to było spotkanie, na którym przy okazji Ania robiła nam zdjęcia i chwytała momenty zatrzymując je w pięknych kadrach. Od tamtej pory byliśmy u Ani dwa razy i planujemy być raz w roku, aż do 18- tych urodzin naszej córki. Ania jest bardzo sympatyczną, ciepłą, kochaną osobą, do której od razu po wejściu do magicznego studia chcesz się przytulić. To nie jest zwykły fotograf... to Ania"

Karolina Kędzierska

"Było nam super miło gościć Ciebie Aniu u nas w domu. Dziękujemy za piękne zdjęcia. Na pewno znów się zobaczymy!"

Marta Krysiak

"Mięliśmy wykonaną przecudną sesję ciążową. Czekamy z niecierpliwością, aż będziemy mogli zawitać z naszą Zosieńką. Dziękujemy Aniu za uchwycenie na zdjęciach naszej radości z oczekiwania na nasze maleństwo! Jesteś najlepsza!"

Magdalena Winek

"Ania to znakomity fotograf, bałam się, że moja Zosia nie będzie chciała robić sobie zdjęć, bo u innych fotografów "strzelała focha" i nawet nie chciała się uśmiechać, a Ania ma takie podejście, że Zosia była mega zadowolona i teraz tylko pyta kiedy pojedziemy na sesję do pani Ani. Polecam z całego serca!"