Jeśli jesteś na tej stronie, przejrzałaś/eś już pewnie moje portfolio, ofertę, zajrzałaś/eś jak wygląda moje studio i przeczytałaś/eś przynajmniej kilka opinii, które wystawili mi moi wspaniali Klienci.

Jeśli jeszcze tego nie zrobiłaś/eś- serdecznie zapraszam. Znajdziesz tam najważniejsze informacje dotyczące sesji, mojej pracy i naszej wzajemnej współpracy, aby stworzyć dla Was najpiękniejszą pamiątkę.

Pewnie zauważyłaś/eś, że moje fotografie są bardzo proste, minimalistyczne, a studio nie ugina się pod ciężarem dużej ilości dekoracji i gadżetów?

Tak waśnie fotografuję. Staram się zminimalizować aranżacje tak, aby na fotografiach widoczni byli moi modele, ich relacje, emocje i uczucia. Jeśli tego samego oczekujesz od Waszych zdjęć- świetnie trafiłaś/eś!

W kolejnych wpisach na blogu opiszę Ci jak wyglądają poszczególne sesje- ciążowa, noworodkowa, rodzinna i sesja domowa lifestyle.

Zapraszam Cię do obserwowania mnie na facebooku i instagramie – zanim zdecydujesz się na sesję- poznasz mnie nieco lepiej 🙂